Vážení, ať už vlastníte autoservis či opravnu praček nebo stolárnu, prostě pracujete hodně s různými druhy nářadí, které je potřeba někde přehledně uskladnit, tak jistě oceníte naši širokou nabídku plechových skříněk, které jsou přesně tím pravým vybavením pro Vaši dílnu či výrobnu. Veškeré nářadí, které potřebujete denně k práci, si zde velmi přehledně uložíte a budete jej mít vždy po ruce.

box na nářadí

Stačí si jen vybrat model, který přesně odpovídá Vašim požadavkům. Můžete si vybrat z více než stovky různých možností, provedení, velikostí, tvarů i barevného provedení. Také vybavení plechových skříněk se může lišit a může být přizpůsobeno Vašim požadavkům. Nabízíme Vám univerzální policové plechové skříně do Vaší dílny v několika rozměrových a barevných variacích s klasickými či perforovanými dveřmi pro možnost zavěšení nářadí a také s prosklenými dveřmi, kdy bez otevření můžete přesně vidět, kde co máte uložené.

obrázek skříně

Nosnost police může být zesílena až na sto kilogramů pro uložení těžkého nářadí či nástrojů nebo součástek. V naší nabídce najdete také speciálně vybavené modely, které už mají ve své výbavě nejrůznější vnitřní vybavení, jako jsou zásuvky na nářadí a perforované panely a další příslušenství lze u nás i dokoupit. V naší nabídce není pouze plechová skříň v různých provedeních, ale také třeba plastový model, které upřednostní majitelé zahradních domků či garáží pro jejich dovybavení a pro uložení nejrůznějších nářadí a potřeb k opravám a úpravám.

skříň na elektriku

V naší nabídce také najdete velmi výhodné montované modely, které dodáváme v rozloženém stavu a můžete si je podle svých potřeb a představ smontovat, kde budete chtít. Jejich výhodou je kromě nižší ceny, také samozřejmě lepší manipulace, protože napevno svařené úložné prostory byste jen těžko dostávali do patra či do těžko přístupných míst.

13.10.2017