Představte si, že sedíte v pohodlném křesle kavárny s cukrárnou, máte před sebou zdravou náhražku kávy http://www.stopakezdravi.cz/ z cikorky a moučník z celozrnné mouky s ovocem a listujete se svým přítelem, partnerem či manželem v katalogu nábytku do dětského pokoje. Vaše děti jsou mezitím u babičky na prázdninách a vy máte nyní celý týden na to, abyste si kromě milování a více času na sebe také udělali čas na vaše ratolesti a konečně jim dopřáli odpovídající nábytek. Dosud mají jen starší nábytek po rodičích a vy máte také konečně našetřený potřebný obnos na kompletní výbavu. Její součástí bude psací stůl, patrová postel s úložným prostorem, velká šatní skříň s regály pro hračky a oblečení, noční stolky, poličky nad postel a truhlu pro ukládání některých hraček a sportovních potřeb.

montáž nábytku

Takováto velká sestava je nyní k dispozici se slevou a s dopravou zdarma a její zakoupení se nyní vyplatí. V tomto okamžiku, kdy jste již rozhodnutí o koupi, a kdy stále sedíte v cukrárně, byste už měli začít uvažovat nad tím, kdo vám nábytek smontuje. Přivezou vám jej totiž demontovaný v originálním balení, v kartonových krabicích a vy zrovna nepatříte mezi kutily, co si nábytek hravě vyrobí doma z nařezaných desek.

nábytek v ložnici

A to je právě vhodný čas pro telefonické či e-mailové spojení se stěhovací firmou. Většina z nich má v náplni práce demontáže a montáže nábytku v Praze Odnes to veškerého nábytkářského sortimentu, počínaje konferenčními stolky a komodami a konče kompletní kuchyňskou sestavou. Stěhováci jsou připraveni sestavit vám i nábytek nově zakoupený a právě dovezený, a to i bez podmínky, že se musíte někam přestěhovat.

Stěhovací firmy bývají i pro tyto pracovní činnosti pojištěné, to je značnou výhodou právě pro vás, protože máte záruku, že případné poškození nebo ztráta některých dílů nebude padat na váš vrub a nebudete to muset hradit ze své peněženky.

Mohlo by se vám také líbit: