Epidemiologická situace se ani po dvou letech opět teď v průběhu podzimu nelepší a nelepší. To znamená, že budete zase muset dělat práci z domova – tedy takzvaný homeoffice. Pro někoho je to skvělé, protože mu to ušetří několik hodin týdně, které by jinak trávil na cestě do zaměstnání nebo z něj. Pro vás to tedy znamená, že budete muset ráno vstát a trávit celý den u počítače.

žena přeskakuje

V práci se vaše činnost přeci jenom trochu roztříští, když tam trochu musíte něco udělat i fyzicky, ale doma budete jen sedět. To tedy otvírá otázku, kam nejlépe o víkendu vyrazit, abyste si od té vší elektroniky a sezení odpočinul, ale aktivně! No, ruku na srdce, nejlépe nám lidem pomáhá vypnout tím způsobem, že si zajedeme nebo spíše zajdeme někam na túru do přírody ať už sami, nebo s rodinou.

Kvalitní vybavení

Samozřejmě ale podzimní dny nepřinášejí útěchu v podobě počasí, které je naprosto nevyzpytatelné. Proto je důležité věnovat trochu více času tomu, že si vyberete, co si vezmete na sebe, aby vás v přírodě nic nepřekvapilo, ať už déšť a mráz nebo bahno a kluzko. Proto je zapotřebí, abyste byli vybaveni prodyšným, ale zároveň velice kvalitním a nezničitelným oblečením i obutím. Určitě máte nějaké staré outdoorové boty, které již svůj účel splnily a nyní je potřeba si vybrat nové, stejně tak kvalitní nebo ještě více, abyste je mohl nebo mohla užívat dalších několik let.

západ slunce

Zejména v případě, když nyní budete více času trávit v českých luzích a hájích, protože k moři se teď raději podívat nechcete a možná ani nebudete moci vzhledem k situaci, která právě nastává. Tyto dnešní moderní botičky máte do sucha i do vodičky a ochrání vás po celý rok naprosto před vším a budete se v nich navíc cítit jako ve svých večerních domácích bačkůrkách. Darovat je můžete třeba i jako vánoční dárek.

Mohlo by se vám také líbit: