Nenechte se, muži, mýlit. Dieta vás nespasí.

Dobré to máte, vážení muži, v tom, že u vás je hubnutí mnohem snadnější, než u vašich drahých ženských poloviček. Vy totiž netrpíte ve většině případů zpomaleným metabolismem, který je znám u žen z důvodu hormonálních změn. Navíc máte, vy – muži (nevíme, zda si to uvědomujete) více svalové hmoty než ženy. Naopak příroda dala ženám více tukové tkáně, coby matkám – pokračovatelkám rodu. Ženy rodí děti, musely proto už v prvobytně pospolné společnosti být „dobře stavěné“, aby porod samy zvládly a dokázaly děti vychovat. Protože muži nebývali přítomni při porodu, ani při výchově.

Úkoly mužů byly striktně dány – muž byl zakladatelem a živitelem rodu. Staral se o přísun živin a obhospodařoval tlupu tak, aby měli všichni zásoby na zimu a přečkali nepříznivé období..

muž v pravěku

Jak zhubnete muži https://goodly.cz/dieta-na-hubnuti-pro-muze/, zapomeňte na dietu a omezování, stejně to nemáte rádi. Vy můžete hubnout snázeji, než si vůbec myslíte. Pro hubnutí byly vynalezeny nutriční koktejly, které chutnají jak ženám, tak i mužům – bez rozdílu.

Muži musejí vědět, co požívají. Musejí si vše přečíst a mělo by vysvětlení pro ně být logické, protože i logické je uvažování muže. Pánové nedají na empatii a na city, tím nechceme říci, že jsou necitliví, to v žádném případě, ale mají rádi pořádek, přesnost, plánování a jasnou řeč.

pivní břicho

Proto zcela zodpovědně a jasně říkáme, že nutriční drinky nejsou dietou. Obsahují potřebné bílkoviny, sacharidy, tuky, minerály, vitamíny, enzymy, vlákninu. Vše je v přesně daném poměru tak, aby tělo dostalo to, co dostat v denní dávce, má a tím nedochází k hladovění, nýbrž n o r m á l n í m u hubnutí.

Organismus nebude již ukládat tuk do zásoby, ale naopak si ze svých vlastních tukových zásob bude brát energii. A tím zcela snadno dochází ke spalování tuků a tím pádem i k přirozenému hubnutí!

Mohlo by se vám také líbit: