Mnoho lidí si neumí představit život bez auta a to ani v tom nejhorším snu. Ovšem v dnešní době si lidé už neumí představit ani život bez autopůjčovny. Ročně navštíví autopůjčovnu tisíce lidí a jen díky nim se všichni dostanou včas, kam potřebují a to do dobré ceny pronájmu. Pokud i na Vás někdy dojde řada a porouchá se Vám, Váš vůz, tak neváhejte a obraťte se na autopůjčovnu Praha, která má letitou tradici na našem trhu.

autopůjčovna praha

Tato autopůjčovna už dokonale ví, co si zákazníci přejí a co vyhledávají. Není taky divu, na trhu už působí přes 22 let a má tak mnoho zkušeností a spokojených zákazníků. V jejich vozovém parku už nenajdete jenom osobní automobily, ale také minibusy. Jejich ceny jsou velice nízké a automobily v dobrém stavu. Navíc se dá s autopůjčovnou dohodnout, aby Vám přistavila vůz po Praze zdarma a to i včetně letiště Václava Havla. Také se dá v této autopůjčovně platit kartou a nemusíte si tak dopředu vybírat hotovost. V případě pronájmu, se také můžete těšit na výhody k vozu zdarma. Mezi tyto výhody patří zapůjčení dětské sedačky, či zimních řetězů, pokud vyrážíte na hory. Samozřejmostí je zákonné a havarijní pojištění všech vozů a to v tuzemsku i v Evropě. Všechny automobily jsou navíc zabezpečeny proti krádeži a to imobilizérem a zámkem řadicí páky. Pronájem je samozřejmě možný na dlouhodobý, či krátkodobý pronájem.

autopůjčovna praha

Na jejich stránkách, se můžete podívat na všechny vozy, které nabízejí a také na jejich ceny. Ty jsou přehledně rozepsány u každého vozu a to včetně vybavení automobilu. Žádný z pronajímaných vozů na sobě nemá reklamu a můžete se tak s ním vydat kamkoliv. Samozřejmostí je také dálniční známka pro Českou republiku.

Pokud tedy dočasně nemáte automobil a sháníte za něho náhradu, tak zvolte pronájem vozu. Určitě budete spokojení a obrátíte se na ně vždy, když budete mít poruchu vozu.

Mohlo by se vám také líbit: