Každý člověk je jiný a o ženách to platí obzvlášť. Zejména, pokud se budeme bavit o tělesných proporcích. Pro mnohé z nich jsou ty jejich proporce prostě nedokonalé a nezbaví se toho pocitu, aniž když jim jakýmikoli způsoby budete tvrdit opak a budete jim do nekonečna lichotit a zvedat jí sebevědomí. Samozřejmě, že po dětech a po přechodu se mnoha ženám změní proporce a těm, kterým ne, tak je to senzační zpráva.

lasilueta výloha

Tyto změny nechtěné nebo i chtěné – například když žena rapidně zhubne třeba stresem, je třeba odrazit i ve vhodné velikosti oblečení. To znamená, že pokud budeme nosit velké vytahané věci, nebude to působit moc atraktivně. Netvrdíme, že do postele nebo na pohovku k televizi se to nehodí, ale do zaměstnání nebo večer do restaurace či kina se to prostě nehodí. Jste takovou ženou, která má svoje tělo ráda, ale má prostě specifické tvary, kdy je potřeba to, co se vám zrovna nelíbí trochu zakrýt a to, kde vám bylo dopřáno více, zase trochu odkrýt? Vsaďte na vhodné šaty na míru, kdy se právě vyjde v maximální možné míře vstříc těmto vašim specifickým požadavkům a vy budeme zcela spokojená.

černé šaty se žlutým šálem

Některá žena chce zakrýt stehna, jiné je zase nevadí ukázat, ale má problémy s nadměrnou velikostí poprsí. Jiná zase chce zakrýt vytahané bříško po dětech. Věděla jste, že dokonale padnoucí šaty dokážou ženu udělat velice atraktivní? Ne nadarmo to byl oděv, který žena nosila během celé historie až do devatenáctého století, na jehož sklonku se již objevily ženy, které dávaly přednost kalhotám, které jim umožňovaly více možností k pohybu. Ženské outfity ale nabízejí tolik možností a tento druh oblečení můžete obléct pokaždé trochu jinak – jednou použijete pásek, podruhé zase dlouhý řetízek, jindy ještě přehodíte vestičku. A hned máte tři možnosti, jak je nosit a využít je maximálně ve vašich outfitech.

Mohlo by se vám také líbit: