Věřili byste, že existuje hypotéka a bez dokládání příjmů? Já jsem o tomhle vůbec nevěděla. Myslela jsem si, že bez dokládání příjmů nic nejde. Vždyť přeci nemůžu mít něco, co nemůžu dokázat. Co kdybych potom nesplácela hypotéku? Co by potom dělali mí věřitelé? A co by dělala banka? Podle mého názoru to není moc dobré. To není dobré, že existuje hypotéka bez dokládání příjmu. I když ale potom jsem se o to zajímala. A koukala jsem se na internet, kde mi vyjely nějaké informace. Samozřejmě, že jsem nic moc nerozuměla, tak jsem si řekla, že se zeptám raději někoho, kdo se v tomhle vyzná.
Takový styl se mi líbí.
A zeptala jsem se své sestřenice, která je bankovní poradce. Potom, po letech jsem si našla přítele, takže jsme si řekli, že se vezmeme hypotéku. Jenomže jsme samozřejmě nevěděli, jaká hypotéka u nás bude ta nejlepší. A právě moje sestřenice nám řekla, že můžeme zkusit hypotéku bez dokládání příjmů. A vůbec jsem nevěděla, jestli do toho jít ihned. I když před několika lety jsem si zjišťovala nějaké informace, ale žádné skvělé jsem nenašla.
Líbí se vám takový interiér?

Potom mi sestřenice řekla, že hypotéka bez dokládání příjmu je opravdu skvělá a její papírování je malé. A řekla jsem si, že to můžeme zkusit. S přítelem jsme tedy šli do banky a požádali jsme o hypotéku bez dokládání příjmu. A světe div se, vyšla nám! A už za půl roku jsme měli konečně koupený náš malý byt. Je sice malý, ale nám stačí prozatím. A možná v budoucnu ho prodáme a pořídíme si jiný a větší byt anebo dům. Víte, my máme v plánu si taky pořídit děti, takže je logické, že když nás potom celkem bude třeba pět, tak nemůžeme žít v bytě dva plus jedna. To bychom se tam asi umačkali. Takže po letech, až budou děti starší, tak si koupíme malý domek na vesnici, což bude jistě pro děti o mnoho lepší než byt ve městě. Hypotéku bez dokládání příjmů Nebankovnihypoteka už znám, tak je to prima.

Mohlo by se vám také líbit: