Japonsko je zemí, kde přišla na svět akita inu štěňata a svět je záhy objevil a rázem se stala populárními. Není divu. Jako štěňátka jsou velmi roztomilá a připomínají malé medvídky, takže jako společník k dětem jsou velmi žádaná. Navíc Akita Inu dokážou být nejen milými společníky vašich ratolestí, ale stejně tak i pořádně hlídacími psy. Dokonce dokážou být i psy strážnými. Jejich působení má široký rozměr.

akita pes

Do rodiny jsou výtečná, už jen z toho důvodu, že umějí být sami a váš byt nedozná úhony, když budete v zaměstnání. Po celý den na vás váš nový člen rodiny bude čekat, dovede být i sám a nestrádá. Nemyslete si, že vás ale nepostrádá vůbec! Při návratu ze zaměstnání vás uvítá tak radostně, že si budete připadat, jako byste se neviděli nejméně rok. Odtud pramení jejich přirozená a nepodmíněná láska k člověku, kterou si ani nemusíte zasloužit. Bude vás mít rád už jen proto, že jste.

Zvláště manželky či přítelkyně páníčka tyto pejsky milují, protože zcela postrádají psí zápach, mají totiž i samočistící srst a línají pouze dvakrát ročně. Takže byt není „cítit“ po zvířátkách, což mnohým i vyhovuje.

Chovatelská stanice Ken\’Ichi Ai vám zaručí naprosto čistokrevnou rasu, jelikož se zabývá chovem pouze japonského národního plemene. Psíky odchovávají pod záštitou Českomoravské Kynologické Unie a Akita Inu Hozonkai Japonsko. Všechny odchovy mají AKIHO rodokmen a je samozřejmostí, že jsou zaregistrovány i v samotné říši vycházejícího slunce.

Japnsko vlajka

Jestliže chcete zakoupit špičkového psa se zaručeným rodokmenem, navštivte tuto výše jmenovanou chovatelskou stanici a vyberete si štěňátko špičkové povahy, vzhledu a co je důležité, zejména zdraví. Jelikož veškerá spojení jsou velmi pečlivě naplánována. Máte záruku, že si do vaší rodiny přivedete milého, ale zároveň hlídacího společníka, který byl zdravotně testovaný s těmi nejlepšími výsledky!

A to, že je o pejsky zájem, svědčí i stálý „pořadník“

Mohlo by se vám také líbit: