Začaly vás nudit staré a mdlé barvy na stěnách, vypínačích a zásuvkách? Rádi byste za přijatelnou cenu proměnili svůj domov v interiér, který bude barevně sladěn a působit luxusním dojmem? Barvy hrají v interiéru velkou roli. Samozřejmě, že se to s nimi nesmí přehánět, ale správný výběr barev vám dokáže nejen pozvednout náladu, ale i vylepšit celkový dojem z vašeho domova.

dva spínače

Určitě neudělají na vaši návštěvu dojem zažloutlé vypínače a stěny, které hrají všemi možnými barvami. Důležitý je výběr barev. Ty se rozdělují na teplé a studené. Každá místnost vašeho domova je určena k jiným činnostem, a podle toho by zde mělo být použito i různých barevných kombinací. A při výběru barev byste neměli zapomenout ani na elektroinstalační materiál, které je k dostání v různých barevných kombinacích.

Barevná střídmost

Jednoduše a přitom vkusně zařízený domov je určitě lepší variantou, než ten, který je přeplácaný všemi možnými doplňky, na kterých se usazuje akorát prach. Každý má jiný vkus a jiné požadavky. Ale všichni by si při zařizování domova měli uvědomit, že kombinace červené a žluté se sem prostě nehodí. Doladit domov barevně neznamená to, že každou stěnu namalujete jinou barvou a k tomu ještě přihodíte nevhodně zbarvené doplňky. Při výběru barev do interiéru se řídíme střídmostí a taky citem. Ono někdy méně znamená více. Pokud trváte na různých barevných variacích, vyberte takové barvy, které se k sobě budou hodit a nebudou kazit celkový dojem z vašeho interiéru. A nemusíte se zrovna pouštět do malby všech stěn, aby váš domov prokoukl. Tedy pokud to již nepotřebují. I malými drobnostmi můžete svůj domov barevně vylepšit. Zkuste třeba schneider electric unica.

nabíjení telefon

Inspirujte se

Rádi byste svůj domov oživili barvami. Inspirujte v časopisech nebo si nechte poradit u odborníků. V každém případě můžete začít sami, protože schneider electric unicanabízí širokou škálu vypínačů a zásuvek, v různých modulových řadách i barvách.

Mohlo by se vám také líbit: