Módní doplněk je jakousi třešničkou na dortu každého outfitu. Díky doplňkům je možné oblečení pozvednout nebo naopak úplně pokazit. Je dobré si na něj dávat velký pozor.
černá buřinka
Jestliže si myslíte, že když se muži rozhodnou koupit nějaký ten módní doplněk, nemají z čeho vybírat, pak jste rozhodně na omylu.
Tím nejzákladnějším módním doplňkem jsou pro muže hodinky. Pro velkou spoustu mužů jsou právě hodinky tím nepostradatelným. Každý muž by si je měl vybírat podle svého naturelu. Pánové, kteří jsou sportovně založeni, by měli sáhnout po hodinkách, které mají sportovní vzhled. Luxusní hodinky se budou mnohem lépe vyjímat na zápěstí muže, který je elegantní.
hodinky a kravata
Vhodným doplňkem jsou také pásky. Takovým trendovým koženým páskem nic nezkazíte. U pásku a hodinek byste vždy měli vsadit na kvalitu a raději nějakou tu korunu na víc byste měli připlatit. Pánové by si měli uvědomit, že pásek zde není jen proto, aby držel kalhoty.
Určitě ale tímto výčet věcí, které jsou vhodným doplňkem pro muže nekončí.
Skvělými doplňky jsou i kravaty, peněženky, spony na kravaty, kapesníčky apod. Vhodným doplňkem jsou i klobouky. Pokud jej navíc pánové spojí s kabátem, určitě spoustu žen tímto outfitem okouzlí. Ke klobouku je ale důležité vybírat další kusy oblečení,
Takové kravaty jsou dlouhou kapitolou. V nabídce všech možných obchodů seženete spoustu kravat, že člověk pomalu neví, kterou by vlastně chtěl. Kravaty je navíc možné pořídit ve všech cenových relacích. Ty nejkrásnější, nejkvalitnější a nejdražší jsou vyrobeny z hedvábí. Nejlevnější variantou jsou kravaty z mikrovláken. Neznamená to ale, že nejsou dostatečně kvalitní nebo že nejsou vhodné na nošení při slavnostnějších příležitostech. Na slavnostnější příležitosti je nejvíce vhodný motýlek. Ten je takovou nestárnoucí klasikou.
motýlek k obleku
Jestli je něco, co nesmí chybět v šatníku žádného muže, pak je to rozhodně kravata a motýlek a stejně tak kvalitní oblek.

Mohlo by se vám také líbit: