Každý, kdo si na zahradu pořídí svůj vlastní domácí bazén, si samozřejmě ihned při pořizování koupacího zařízení pořídí také správné a potřebné přípravky pro úpravu bazénové vody. Jak jistě víte nejdůležitějším přípravkem je chlor, který dezinfikuje bazénovou vodu a zbavuje ji mikrobů a bakterií. Dále je důležité požívat přípravek pro úpravu PH vody a další přípravky, které Vám pomáhají udržovat vodu v bazénu vhodnou ke koupání.

plovák

Přípravky bazénové chemie mohou být kapalné, sypké nebo v podobě tablet. Pokud se rozhodnete pro používání tablet je potřeba si také pořídit spolehlivého pomocníka, který Vám pomůže, aby se účinné látky z tablet dostaly do obsahu celého koupacího zařízení. Takovým skvělým pomocníkem může být buď dávkovač tablet, nebo plovák. V obou případech jde o skvělého pomocníka v případě, že chcete používat k ošetřování bazénové vody tablety.

vnitřní bazén

Tablety nemůžete jen tak vhodit do bazénové vody, protože by se účinné látky z nich rozpouštěly pouze na jednom místě a nedostaly by se do celého obsahu bazénu, a navíc by mohly poškodit dno bazénu. Právě proto se tablety vkládají do plováku, který se pohybuje po hladině vody, a díky tomuto pohybu se látky z vložené tablety dostanou do celého obsahu Vašeho koupacího zařízení a nemusíte se obávat lokálního rozpuštění ani poškození bazénového zařízení.
Plováky najdete v naší široké nabídce bazénového příslušenství v různých tvarech a velikostech z kvalitních a odolných plastů od spolehlivých výrobců. Do těchto pomocníků můžete vložit různé druhy tablet různých velikostí. Stačí si jen vybrat model, který se Vám nejvíce líbí a který vyhovuje Vašim představám. Kromě toho v nabídce bazénového příslušenství najdete i další pomocníky, kteří Vám usnadní péči o Vaše bazénové zařízení a v nabídce bazénové chemie kvalitní a spolehlivé přípravky pro údržbu bazénové vody.

Mohlo by se vám také líbit: