Chcete zažít něco nového?
Všudypřítomný stres našemu psychickému zdraví moc neprospívá. Vypněte na chvíli, uvolněte se, a užijte si krásné chvíle plné intimity v centru našeho hlavního města. Vyzkoušejte zážitek, který se nenabízí všude. Erotická masáž penisu vám pomůže poznat dosud nepoznané. Jde o masáž intimních partií, která končí vyvrcholením. Nemusíte se ničeho bát. Je to naprosto běžná záležitost, která se těší čím dál větší oblibě. Jen si to představte…

masáž těla

Přijdete k nám, dáte si společnou sprchu s masérkou, pokud budete chtít. Pokud se raději osprchujete sám, je to samozřejmě možné. Poté už si vás masérka odvede na lehátko, kde se vám bude věnovat 30 minut nebo hodinu. Čeká vás nezapomenutelná masáž hýždí, stehen ze všech stran, a samozřejmě penisu. Jde o tantrickou masáž, která povzbudí vaše smysly. Masérka ví přesně, kam kdy sáhnout, a jak dlouho se vybrané partii věnovat. Díky tomu dokáže oddalovat i váš orgasmus, který bude nakonec dlouhý a velmi intenzivní. Nové zážitky vám ukážou nové obzory ve vašem intimním životě, a možná najdete něco nového, co se vám zalíbí. Rozšiřte si u nás své obzory.

Vyberte si svou masérku. Líbí se vám vyšší slečny nebo byste rád blondýnku? Na našem webu si jednoduše vyberete masérku podle vašich preferencí. U každé z nich najdete její časové možnosti a fotografii s medailonkem o vybrané masérce. Díky tomu si svůj zážitek užijete ještě intenzivněji, když budete vědět, jaká kráska se na vás bude těšit.

masážní pomůcky

A co ještě?
U nás můžete zažít i klasickou erotickou masáž celého těla, masáž tělo na tělo, masáž pro páry a dokonce u nás mohou svou masáž zažít i samotné ženy. Nabízíme i extra služby v podobě foto jobu, striptýzu, BDSM, masáže prostaty a nebo masáž lávovými kameny. U nás si každý najde to svoje, a všichni od nás odejdou s krásnými zážitky. Vyzkoušejte kouzelné ruce našich masérek i vy, a oddejte se jejich příjemným dotykům.

Mohlo by se vám také líbit: