Ranní rutina
Každé ráno by každý z nás měl pleť vyčistit. Přes noc se náš organismus čistí a tím pádem i naše pleť. Ráno tedy na kůže máme vyplavené nečistoty, které se kůži podařilo dostat pryč. A proto je třeba obličej řádně očistit. Protože by se po ránu nemusela pleť nijak zvlášť odmašťovat, stačí na toto čištění tonikum, kterým důkladně pleť očistíme a připravíme tak na nanášení další péče. Tedy na nanášení hydratačního krému, který naši pleť rozzáří a vyživí. S pokročilejším věkem samozřejmě musíme volit vhodnější krémy právě pro naši pleť. Nezapomínejte na okolí očí, kterému je potřeba také dodávat speciální péči a speciálními krémy dodávat vše, co potřebuje. Pokud tedy máte stárnoucí pleť, což je většinou od dvacátého pátého roku života, tak nezapomínejte také nanášet vhodná séra a boostery pod krémy.
pečujte o pleť
Večerní rutina
Večerní péče o pleť je ještě důležitější, než ta ranní a to právě z důvodu, které jsou uvedeny výše. Pleť se potřebuje přes noc vyčistit a pokud nebude důkladně odmaštěná a vyčištěná, bude se ucpávat, což znamená ucpané póry, tedy černé tečky, akné a další neduhy na pleti, které tedy vůbec nejsou hezké. Tedy doporučujeme řádně pleť očistit, ideálně kartáčkem na čištění pleti a nějakým gelem na čištění právě vašeho typu pleti. Pokud se líčíte, samozřejmě nejprve použijte odličovací mléka a podobné produkty. Dále určitě nezapomeňte pro důkladné dočištění pleti tonikum, které nejen dočistí pleť, ale zároveň také připraví kůži na další pečující kosmetiku. Nezapomínejte opět na séra, boostery a hlavně správné krémy pro vaši kůži a oční okolí. Určitě je pro naši pleť vždy nejlepší používat přírodní kosmetiku .
krása v letech
Strava
Vždy však myslete na to, že stav vaší kůže odpovídá stylu vaší stravy a životnímu stylu. Pokud jste tedy ve stresu, jíte nezdravé jídlo, věřte, že se to na vaší pokožce dříve či později odrazí. Pokud málo pijete, budete mít dehydratovanou pleť a to se na jejím vzhledu také odrazí.

Mohlo by se vám také líbit: