Chystáte se ven, jste nezadaná (nebo trošku zadaná, ale kdo ví?) a řešíte, jak upoutat zraky mužů a jak je oslnit? Tak to jste na správném místě, protože průzkumy ukázaly, jak na tom muži jsou a co jim připadá přitažlivé. Je třeba také vědět, že vše je relativní a záleží na každém. Nicméně, tyto charakteristiky dostaly nejvíce hlasů:
· pokud se trefíte do jeho vkusu, bude mu hodně vonět vaše vůně doplněná parfémem
Vůně ženy se pravidelně umisťovala na prvních příčkách. Ať už mu voní vaše přirozená vůně nebo umocněná parfémem, rozhodně je to jedna z prvních věcí, kterou ocení. Takže nezapomenout se navonět a hurá na lov.
nohy v moři
· pěkné velké oči a souměrná ústa
Souměrnost v obličeji je jedním ze základních ukazatelů atraktivity a to u obou pohlaví. Pokud máte velké výrazné oči nebo na nich umíte zapracovat, máte vyhráno. Také souměrná a větší ústa bývají velkým magnetem pro druhé pohlaví. Vaše pusa by měla být široká přes půl šířky vašeho obličeje.
· poměr boků a pasu
Jestliže se souměrnost týká očí a úst, potom také zcela jistě platí pro postavu. Protože se všichni podvědomě snažíme najít vhodného partnera pro budoucí potomky, jde našemu mozku o to, najít plodný protějšek. A poměr boků a pasu v tom hraje velkou roli, protože ukazuje vitalitu a zdraví budoucího partnera.
· celkově atraktivní obličej
dva sportovci
Nic naplat, v tomto mají psychologové rozhodně pravdu. Atraktivní obličej zařídí nejenom partnera, ale atraktivní lidé mají také větší platy, lepší místa atp. Opět to souvisí s naším evolučním vývojem a smyslem pro hodnocení protějšků.
Na kterých věcech naopak až tak nezáleží? Je to třeba barva vlasů, kterou ženy tak často řeší anebo oblečení. U mužů a jejich představivosti platí hodně často, že si umějí představit vaši postavu i pod nevzhledným svetrem a nic jim v tom nezabrání. Také barvy u mužů nehrají až tak velkou roli. 

Mohlo by se vám také líbit: