Tomu říkám skvělá služba pro zákazníky. Mnohdy člověk shání nějaký převoz a nikdo není ochotný pomoci, přistavit třeba vozidlo s károu nebo zkrátka nějakým způsobem vyjít vstříc. Jsou situace, kdy se musíme o převozu rozhodnout velmi rychle nebo zase na druhou stranu bychom potřebovali přestěhovat svoje milované dítko za hranice naší republiky. Otázkou je jakým způsobem to řešit, když k tomu nemáme dispozici. Jedno ale máme a to jsou zkušenosti v řízení a řidičský průkaz na osobní automobil, tudíž s označením skupiny B. Takže v podstatě máme skvělý základ, teď už chybí jen dopravní prostředek. Půjčovna dodávek Praha 4 je velmi vstřícná ke svým zákazníkům, tudíž se dá říci, že i zde je náš problém vyřešený.
džusy na dodávce.png

Všechno jde jako na drátku

Dodávky jsou ideální pro přepravu objemnějších nákladů, takže se s nimi dá stěhovat prakticky vše, nábytek, stavební materiál, ale slouží i například k přepravě zboží. Takže si automobil může vypůjčit jak fyzické osoba pro svoje vlastní účely, tak i podnikatel, kterému se náhle porouchal dopravní prostředek a má objednanou nějakou zakázku. Pokud se jedná o fyzickou osobu a zrovna nemá zkušenosti s řízením užitkového vozu, tak se může domluvit na zapůjčení i řidiče, který zodpovědnost tudíž bere na sebe. V ceně denního pronájmu jsou zahrnuty nějaké platné podmínky, se kterými se musíme před zapůjčením seznámit. Většinou se jedná o skutečný nájezd kilometrů. To ale neznamená, že najedeme za den povolené kilometry a musíme zůstat stát, tak to nefunguje. Jen za další najeté navíc nad limit se prostě musí nějaká korunka připlatit. Pokud budeme jasně vědět, že třeba potřebujeme odstěhovat svého potomka do zahraničí, tak ten nájezd bude podstatně vyšší a lze se domluvit na jiných podmínkách. Každopádně je dobré mít vše zaznamenané ve smlouvě.
parkování u chodníku.jpg

S čím si nemusíme dělat starosti

Dodávky, které se půjčují, musí být v perfektním technickém stavu a s dobrými, vhodnými pneumatikami. Samozřejmostí je platná technická kontrola. Dálniční známka, pojištění včetně havarijního, plná moc do zahraničí, zapůjčení navigace a dalších potřebných věcí k převozu a stěhování záleží pouze na domluvě. Zkrátka nikdy nebylo jednodušší si vypůjčit dodávku.

Mohlo by se vám také líbit: