Asi každý z nás řešil situaci, kdy potřeboval větší obnos peněz, ale účet takovou částku nevydal a to jak ani spořící, tak ani běžný. A v takovém případě vás napadlo půjčit si v bance.

Bankovní společnosti nabízejí spoustu finančních produktů včetně hypoték na bydlení a bezúčelných amerických hypoték. Získat peníze z těchto produktů je však mnohdy dost těžké a to hlavně v případě, kdy nedisponujete vysokými příjmy nebo máte nějaký i sebemenší záznam v registrech dlužníků. Jakmile tuto skutečnost banky zjistí, s klientem se již odmítají bavit.

Naštěstí jsou i nebankovní společnosti, které mají rovněž svoje podmínky, ale nabízejí mnohem snadnější získání potřebných peněz, jako například přes produkt americká hypotéka nebankovní.

eura v hotovosti

Jedná se o bezúčelný úvěr, díky kterému nemusíte dokládat účel využití peněz. To znamená, že peníze můžete po obdržení využívat, na co jen budete chtít a to od bydlení až po dovolenou. Mnohdy také k řešení nepříjemných dluhů a exekucí, kdy vám hrozí, že přijdete o svůj majetek. Finanční injekce mnohé rodiny i jednotlivce tímto způsobem zachrání.

Kromě toho, že není nutné nahlížet do registrů dlužníků, tak americká hypotéka nebankovní poskytuje rychlé a snadné řešení pro získání peněz. Podmínkou, tak jako i u bankovních společností, zůstává ručení nemovitostí, která se po dobu splácení hypotéka zastaví ve prospěch dané nebankovní společnosti. Můžete ručit i nemovitostí třetí osoby, samozřejmě se souhlasem.

obchodní papír

Díky tomu můžete získat až 70% z tržní hodnoty nemovitosti a ke schválení dochází již do 24 hodin. Nemusíte čekat dlouhé týdny na odpověď, jestli vám hypotéka byla schválena či nikoliv. Rychlé řešení vám pomůže se posunout dál a vyřešit jakoukoliv situaci.

Také je obvyklé minimum podkladů, které nebankovní společnost vyžaduje. Většinou stačí online žádost, pár fotografií nemovitosti a může i nemusí být součástí potvrzení o vašich příjmech. Kontrola registrů dlužníků je rovněž u každé společnosti individuální záležitostí.

Mohlo by se vám také líbit: