1. Kona Deep-Mezi nejdražší balené vody se řadí právě voda Kona Deep. V okolí Havajských ostrovů ji společnost Kona čerpá zhruba v kilometrové. Dle odhadů se jedná o několik tisíc let starou vodu, kterou můžete zakoupit “jen“ za 10 000 Kč.
2. Fillico-Japonská firma, která čerpá vodu přímo ze svých přírodnách zdrojů v Japonsku. Spolupráce s celosvětově známou firmou Swarovski jde patrně poznat ze zdobných lahvích v kterých se tato voda prodává již od 6 500 Kč.
kapky vody nad hladinou.jpg
3. Bling H2O-Pro mnoho lidí jen obyčejná voda původem z Tennessee, ale díky lesklým krystalům okolo celé vnější strany se z ní stalo voda pro bohaté či sociálně vysoce postavené lidi. Cena se pohybuje okolo 1 000 Kč.
4. Veen-Málokterá voda se může pyšnit takovou pověstí jako právě Veen. Mnoho světových vinařů a šéfkuchařů jí doporučuje jako nejlepší vodu do čaje či k vínu. U nás se průměrná cena pohybuje kolem 600 Kč.
5. 10 Thousand BC-V překladu nese název Deset tisíc let před krystem a je dolována přímo z ledovce, který jak již název naznačuje rozhodně má něco za sebou. Tuto životadárnou tekutinu můžete mít již za 400 Kč.
6. Aquadeco-V tomto případě platíte více za skleněnou lahev, která připomíná sošku než za vodu samotnou. 300 Kč je průměrná cena, za jakou můžete tuto vodu z kanadských ledovců pořídit.
7. Tasmanian Rain-V českém znění Tasmánský déšť je deťová voda z Tasmánie, která je chytána než dopadne na zem a filtrována. Produkce je možná jen za přítomnosti deště a proto se cena vyšplhá na 250 Kč.
8. Evian-Ozdobné lahve plněné vodou z francouzských alp. S touto lahví si budete připadat výjimeční a přesto je cenově dostupná za necelých 200 Kč.
9. VOSS-Skoro ve všech klubech či restauracích najdete tuto norskou vodu, která se nachází v hezky tvarované lahvi. Může být vaše za 170 Kč.
10. Fiji-Jedna z nejoblíbenějších vod ve Spojených státech. Jedná se o kartony vody, které se kupují ve velkém. Jeden takový karton tvoří zisk až 30 Kč a můžete si ho koupit za 70 Kč.
balená voda.jpg

A přitom tyto vody nejsou o moc víc, než obyčejná pitná voda z kohoutku u vás doma. Lidé říkají, že jim dražší vody chutnají více a mají lepší chuť, nám může ukázat, jak to s tou vodou je ve skutečnosti.

Mohlo by se vám také líbit: