Jakmile vstoupíte do bytu, v jeho interiéru vás okamžitě něco upoutá. Často to bývají výrazné detaily. Když se zařizování interiéru vyvede a je na co koukat, můžete obdivovat opravdu pěkné věci. Když se to povede méně, může se klidně stát, že váš zrak na první pohled ulpí na zásuvkách a vypínačích.elektrikář, oprava, rozvody
Tito pomocníci jsou samozřejmě důležití a všichni je máme v ruce den co den, a to několikrát, jistě se ale všichni shodneme na tom, že k obdivování toho na nich mnoho není. Mohou být buď povedení, anebo nikoli, a to je tak vše, co na nich stojí za pozornost. Byla by proto škoda, kdyby měly stahovat veškerou pozornost jen a jen na sebe a odvracet ji od skutečně zajímavých věcí, které ve svém bytě máte.
Proto je na místě otázka, jak to zařídit, aby zásuvky a vypínače vypadaly pěkně, ale přitom zbytečně nepoutaly pozornost. Je třeba zajistit, aby splývaly s okolím.
Ovšem něco takového zajistíte jen stěží, když nebudete mít doma bílé stěny, ale budete na nich mít bílé vypínače. V takovém případě budou vždy vidět. A když stěny omalujete výraznými barvami, budou vidět opravdu hodně, zkrátka budou všechny, kdo do místnosti vstoupí, doslova bít do očí.
Jediný způsob, jak se tomu dá zabránit, je pořídit si barevné vypínače a zásuvky schneider, které budou mít přesně takovou barvu, jako jejich pozadí.
Rozhodně se nejedná o nic nemožného. U výrobce schneider electric rozhodně ne. Do produktové řady schneider unica se jistě brzy zamilujete. A to nejen kvůli pestré barevné škále, jakou vám nabízí, ale také díky chytrému modulárnímu řešení nabízených výrobků.barvy, skvrny na zdi
Ty jsou zhotoveny tak, že jejich vzhled můžete vždy snadno a pružně měnit. Rychle, svépomocí, za dobrou cenu. Stačí sejmout svrchní barevný rámeček a vyměnit ho za jiný, který je aktuálně žádoucí. Přitom strojek produktu zůstane už navždy na svém místě na stěně. Tímto způsobem můžete snadno převlékat kabát vašich elektro pomocníků podle potřeby.

Mohlo by se vám také líbit: